Pojištění RD s fotovoltaikou (tepelným čerpadlem)? | S Ing. Veronikou HašplovouPořídili jste domů fotovoltaiku, tepelné čerpadlo nebo elektromobil? Tušíte jaký to má vliv na pojištění vašeho rodinného domu (chaty, chalupy)?
Necelá polovina populace Česka žije v rodinných domech tak jako Jan Staněk se svojí rodinou. Dům stavěli svépomoci a už od výstavby ho měli pojištěný. Během let přidali k domu technologie jako fotovoltaiku s úložištěm, tepelné čerpadlo, nabíjecí příslušenství pro elektromobily. Tím se mj. zvýšila hodnota majetku. Možná se to týká i vás. Co všechno má vliv na vaší pojistku? Staráte se správně o své pojištění majetku? Víc se dozvíte ve videu, kde Jan diskutoval s manažerkou produktu pojištění Allianz Ing. Veronikou Hašplovou.
#ElectroDad #elektromobil #pojisteni #allianz

👉 Děkuji pěkně Allianz za spolupráci na tvorbě tohoto videa: https://www.allianz.cz/cs_CZ/pojisteni/majetek-a-odpovednost/pojisteni-majetku-a-odpovednosti.html

🔋 Chci inspirovat milion lidí k přechodu na elektromobil a čistou energii.
Inspiroval jsem Vás, podpořte moji nezávislou tvorbu:
- jako Patron: https://www.patreon.com/electrodad
- jako člen / podporovatel YouTube kanálu https://www.youtube.com/channel/UC9hXv4OZ8L6r732X8_iKmIQ/join
- či darem přes korunový účet: 2401894390 / 2010
- nebo při on-line nákupu Tesly použijte můj doporučující odkaz https://ts.la/jan84163 získáme oba kredity, které můžeme vyměnit např. za bezplatné nabíjení Supercharging.

👉 Proč točím videa o radosti z elektromobilů a čisté energie: https://www.electrodad.cz/proc/

🎬 Video stříhal Matěj Vobořil http://www.matejvoboril.cz/
📸 O Instagram https://www.instagram.com/electrodad_cz/ pečuje Petr Dobeš